چطور می تونم کمکتون کنم؟
آسان تهویه

آسان تهویه محاسبه، طراحی، ساخت، اجرا تولید کننده: هواکش های صنعتی، سانتریفیوژ، سقفی، کانالی، بادی، مرغداری و هواکش های ضد انفجار eex، هواکش های ضد رطوبت

مشاهده وبسایت
موبو تک

فروشگاه اینترنتی موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و لوازم جانبی

مشاهده وبسایت
آرین طرح

شرکت آرین طرح از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه طراحی معماری به پشتوانه اساتید برجسته ای همچون نادر روزرخ، شاهین کیا و مهندس کامبیز عامل با بهره گیری از نیروهای جوان به مدیریت محمد قلی پور آغاز به کار کرد، که با طراحی در حدود نیم میلیون مترمربع در سال از مشاورین فعال حال حاضر تهران به شمار می آید. یکی از نقاط قوت این مجموعه اعتماد کارفرمایان به آن می باشد که ثمره چندین سال کار با کیفیت در کنار یکدیگر می باشد، که این موضوع، همواره عامل مهمی در جهت گام به جلو نهادن این شرکت بوده است. آموزش، مقوله دیگری است که به شدت حایز اهمیت است.

مشاهده وبسایت
تیزبر کمرد

شرکت آرایشی بهداشتی تیزبر کمرد (پودر موبر ) در سال 1368 تاسیس گردید و با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و با استفاده از منابع جدید و اخذ مجوزهای بهداشتی تولیدی از : وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دانشگاه شهید بهشتی ادراه کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران گواهینامه ایزو 9001 مفتخر گردیده است. این سایت به صورت دو زبانه طراحی شده است.

مشاهده وبسایت
فروشگاه وروجک

کلبه بازی وروجک با توجه به استانداردهای وسایل بازی، متنوع ترین محصولات و وسایل سرگرم کننده را برای فرزندان شما عزیزان ارائه می دهد. بر مبنای صداقت و مشتری مداری بنا شده است.خریدی لذت بخش را برای شما آرزومندیم.

مشاهده وبسایت
شرکت نبض لاله زار

از سال 1384 تا سال 1389 در امر چاپ و هدایای تبلیغاتی فعالیت خود را گسترش داد و در سال 1389 شروع به انتشار سراسری مجله نبض لاله زار (تخصصی برق) نبض صنعت(تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی)، نشر و بخش آگهی نامه کارناوال عروس (تخصصی تالارهای عروسی و ...) و انتشار دایرکتوری آلبوم کارت نبض بازار نمود که تا کنون در همه ی این موارد به جز مجله ی ایران شار فعالیت مستمر دارد.

مشاهده وبسایت
شرکت اسفاران

در سالیان گذشته خرید مواد اولیه جهت دستگاه ها و همچنین تولید و طرف حساب شدن با چند فروشنده کار سختی برای شرکت ها و مصرف کنندگان بوده است. به این دلیل اسفاران صنعت اولین مجموعه می باشد که به صورت هلدینگ کلیه متریال جهت تولید بویلر و موتور خانه را یکجا تامین می نماید و با استفاده از تیم فنی قابلیت ارائه خدمات فنی را نیز دارد.

مشاهده وبسایت
تک دوردانه

فروشگاه فرش، گلیم و صنایع دستی دردانه

مشاهده وبسایت