چطور می تونم کمکتون کنم؟

سوالات متداول


1.HTML چیست؟
زمانيکه شما داخل صفحات يک وب سایت می گرديد اجزای گوناگونی را می بينيد که تمام آنها در يک چيز مشترک هستند و آن زبان يا کدی است که آنها را توليد می کند که اين زبان HyperText Markup Language يا همان HTML می باشد.

2.مدت زمان راه اندازی هاستینگ چقدر است؟

حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت وب سایت شما بر روی اینترنت در دسترس است.

3.آیا امکان اضافه نمودن فضا پس از شروع سرویس وجود دارد؟

بله. شما میتوانید هر لحظه نسبت به ارتقای فضای هاستینگ خود اقدام نمایید.

4. دسترسي به Email هاي سايتم از چه طريقي است؟

اگر Host شما لینوکس است بعد از نام Domain خود پسوند webmail/ را وارد نمائيد ، به عنوان مثال : http://www.yourdomain.com/webmail

5.آیا برای بروزرسانی سایت طراحی شده آموزشی دارید؟

 بله. بعد از اتمام طراحی سایت و در هنگام تحویل سایت طراحی شده طی جلسه حضوری تمام موارد مورد نیاز آموزش داده می شود.

6.انواع خدمات فعلی شرکت؟
• طراحی سایت (هسته پورتال - هسته فلش)
• بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
• خدمات هاست و دامنه (مختص مشتریان طراحی سایت)
• خدمات گرافیک و چند رسانه ای

7.آیا شرکت شما به مشتریان خود جهت بالا بردن رتبه سایت در گوگل یاری می رساند ؟

بله , ما در جلسه آموزشی رازهای بهینه سازی وب سایت شما را برایتان بازگو می کنیم و به شما تکنیکهای روز SEO را به صورت رایگان آموزش می دهیم و شما می توانید بعد از حد اکثر 90 روز از تحویل سایت به عینه آن را در گوگل ببینید.

8.Domain ( دامین ) چیست؟

Domain نام سایت است . هنگامی که نامی را برای سایت خود انتخاب می کنید باید ابتدا آن را در اینترنت ثبت نمائید . شما نمی توانید نام سایتی که قبلا در اینترنت ثبت شده ، مجددا به ثبت برسانید و هینطور کسی نمی تواند سایتی با نام سایت شما ثبت نماید . به عبارت دیگر نام سایتها منحصر به فرد است.

9.طرح قالب سایت چگونه مشخص می شود؟
دو راه کار کلی جهت طراحی قالب سایت وجود دارد. اول آنکه مشتری طرح مورد نظر خود را بصورت دیجیتال (اسکن تصویر، طراحی در فتوشاپ) در اختیار شرکت قرار داده و در مراحل طراحی براساس این الگو عمل شود.
دوم آنکه تیم طراحی به کمک روانشناسی رنگ و زمینه فعالیت کارفرما قالبی مناسب را طرح ریزی و پیاده نماید.

10.تعهدات مشتری شامل چه مواردی می باشد؟
مشتری موظف است کلیه اطلاعات و داده های خود را که قرار است در طراحی وب سایت مورد استفاده قرار گیرد برای کلیه زبان های سایت بصورت مجزا، ظرف مدت زمان مشخص شده در قرارداد به فرمت فایل های دیجیتال (متون تایپ شده در قالب Word و تصاویر به فرمت jpg و ...) از طریق ایمیل یا ارسال لوح فشرده در اختیار مجری قرار دهد.

11.آیا وب سایت طراحی شده را به موتورهای جستجو نیز معرفی می کنید؟

بله، این کار تنها با یک معرفی ساده به موتورهای جستجو به پایان نخواهد رسید. پروسه بهینه سازی برای موتورهای جستجو یک پروسه پیچده، بلند مدت و صد البته مهم است که هدف از آن قرارگرفتن وب سایت شما در بین ۱۰ وب سایت برتر نتایح موتورهای جستجو معروف مانند گوگل، یاهو و MSN است. دستیابی به این مهم با در نظر گرفتن کلمات کلیدی، استفاده از تگ های متا مخصوص موتورهای جستجو و برخی دیگر از ویژگی هاست که طراحان ما در حین طراحی درنظرمی گیرند.