چطور می تونم کمکتون کنم؟

ایده های برتر سال 2014

جهان پیشرفته ی امروز،کسب و کار را برای شما راحت تر کرده است ، اکثر کارهای روزانه ی شما مبتنی بر اینترنت می باشد.
اگر شما آماده هستید به یک کارآفرین آنلاین تبدیل شوید ما ایده های برتر سال 2014 را برای شما معرفی میکنیم که عبارتند از:

ایده های برتر

1.طراحی وب سایت

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید برای شغل خود یک وب سایت طراحی کنید؟
شما می توانید به آسانی یک سرویس جذاب و راحت برای کسب و کار خود ایجاد کنید و از طریق آن با پلی زده باشید برای ارتباط با مشتریان بالقوه.از طریق ساخت یک وب سایت میتوانید نمونه کارها،آموزش ها،و طرح های نو خود را به مشتریان نشان دهید.

2.گرفتن رزومه کاری افراد 
امروزه کارهای سختی در دنیا وجود دارد اما افرادی وجود دارند که در خانه نشستند و قادر به انجام این کارهای سخت هستند ایده های برتر سال 2014 بر این است که به صورت مجازی سوابق و رزومه ی افراد را بگیرد و به نمایش بگذارد تا شرکت ها و سازمان ها بسته به نیاز و نوع نیروی کارشان افراد را اننتخاب کنند.

3.بازاریابی وابسته
شما شاهد رشد سایت های بزرگ فروش هستید اما شرکت های بزرگ تجاری تمام اجناس خود را به صورت رایگان به اشتراک می گذارند و این فرصت خوبی ست برای بازاریابانی که از این طریق اجناس شرکت ها را به فروش برسانند و کسب درآمد کنند.

4.بهداشت و درمان

خیلی از ما هر چند که وزن خود را کاهش می‌دهیم اما نسبت به آنچه می‌خوریم و ورزش می‌کنیم دقت نمی‌کنیم. خیلی کارها هست که یا نباید انجام دهیم یا باید بیشتر انجام دهیم تا سلامتی خود را بهبود ببخشیم.
طبق این نظر میتوان یک سایت طراحی کرد و برای کاهش وزن و را های جلو گیری از افزایش وزن و برنامه های غذایی مناسب برای سلامت بدن از آن بهره برد.

5.کتاب الکترونیک
در دنياي مدرن امروز نقش و نگارهاي زيادي در کتاب و کتابخواني پديدار گشته و اين عرصه دستخوش تغييرات زيادي شده است.  ديگر گذشت آن زماني که يک شخص براي ديدن، مطالعه و يا حتي خريد کتاب با صرف زمان زياد در خيابان انقلاب و كلي پرس و جو كتاب خود را بدست مي آورد. امروز کافي است با يک جستجوي در فضاي مجازي اطلاعات و توضيح لازم را درباره کتاب بدست بياوريد و اگر قصد خريد کتاب را هم داشته باشيد بدون مشقت ميتوانيد به خريد يک pdf کتاب هم مبادرت ورزيد.
میتوان با بهره گیری از این تکنولوژی کتب ها ی روز دنیا را در سایت قرار داد و آن ها را به فروش رساند.هزاران کتاب که تاکنون در کتابخانه‌هاي خصوصي موجود بودند اکنون در بافت ديجيتال در دسترس همگان قرار مي‌گيرند

6.پشتیبانی فنی از راه دور
امروزه نیاز افراد این شده که خدمات پشتیبانی از راه دور را به صورت اینترنتی دنبال کنند و از آن به صورت مناسب استفاده کنند.خدمات این پشتیبانی می تواند توسط یک نرم افزار اجرا شود که کار آن تشخیص مشکلات سیستم شما و عیب یابی آن و رفع مشکل مورد نظر است و یا با مراجعه به سایت و در میان گذاشتن مشکل سیستم این امکان را دارد که از راه دور پشتیبانی کرده و راه حل مورد نظر و مناسب را به مراجعه کننده تحویل دهد.مزیت این روش نسبت به مراجعه ی حضوری در وهله ی اول صرفه جویی در زمان و سپس آشنایی با تکنولوژی روز دنیاست.


7.فروشگاه امانی(فروش مجازی کالا)
در این روش کالا به صورت امانی در اختیار سایت قرار میگیرد و به آن اجازه داده میشود برای محصول مورد نظر تبلیغات لازم را انجام داده و آن را به فروش برساند. 

8.آموزش از راه دور به صورت آنلاین
نوعي از يادگيري الكترونيك كه در آن‌ها انتقال دانش و اطلاعات به طور كامل از طريق اينترنت صورت مي‌گيرد، يادگيري آنلاين ناميده ميشود. هدف آموزش از راه دور، گسترش فرهنگ آموزش و حذف محدودیت های جغرافیایی و هزینه ها می باشد.
در اين روش دانش و تجربيات از طريق ابزار چند رسانه‌يي قابل دسترسي هستند، به طوري كه کاربران به طوري موثر و بدون نياز به حضور در كلاس‌ها از اين آموزش بهره‌مند مي‌شوند.
در بخش يادگيري الكترونيك نيز در يادگيري از فناوري اطلاعات و ارتباطات براي حمايت از ارتباطات دو طرفه و تبادلي ميان آموزگاران و دانش آموزان به شكل ديجيتال و آنالاك بر اساس ساختار وب و سيستم‌هاي تحويل off-line و online استفاده مي‌شود.

9.بازاریابی در رسانه های اجتماعی
بروز بودن در زمینه ی بازاریابی در شبکه های اجتماعی را می توان مهمترین کلید موفقیت در این زمینه نامید.مهمترین تغییرات شبکه های اجتماعی در ساال 2014 ذیلا به آن اشاره شده:
افزایش محتوای گرافیکی و عکس
افزایش قدرت گوگل پلاس
شبکه های اجتماعی  معقول گشته اند
باید دست ها را در جیب کرد
خانه نشین شدن شایعه پراکن ها و کذب نویس ها
بر روی کاربرانی که دارید تمرکز کنید
شبکه ی LinkedIn اهمیت ویژه ای پیدا کرده است

10.فروش اجناس نادر
افرادی در سراسر دنیا وجود دارند که اجناس نادر و کمیاب را جمع آوری کرده ودر سایت ها به صورت آنلاین به فروش میرسانند که حاشیه سود بالایی نیز دارند. 

ایده ی برتر,ایده,طرح کسب و کار,طراحی سایت,کارآفرین,کارآفرینی,کارآفرین آنلاین,وب رند,وبرند,طراحی سایت جاوا,کسب و کار الکترونیک,طرح نو,کتاب الکترونیک,فروش مجازی,آموزش از راه دور,یادگیری الکترونیک,بازاریابی,بازاریابی الکترونیک,شبکه های اجتماعی