چطور می تونم کمکتون کنم؟

واکنشگرا بودن سایت

سایتی که نسبت به ابعاد صفحه نمایش واکنش نشان داده و خود را با آن تطبیق می دهد سایت واکنشگرا یا responsive نام دارد. واکنش گرا بودن یک مبحث نسبتا جدید در طراحی وب محسوب می شوند، در حال حاضر وبسایت اکثر شرکت های بزرگ و کوچک ایرانی واکنش گرا نبوده و اقدامی در این زمینه نکرده اند اما نمی توان گفت که از دید مخاطب یک عیب بزرگ محسوب میشود چراکه مخاطبین فعلا توقع خاصی در این زمینه ندارند اما بهتر است سایت خود را واکنشگرا کنید تا بتوانید مخاطبینی که در اکثر اوقات اینترنت را با تلفن همراه و تبلت خود مشاهده می کنند راضی تر نمایید.

 

 

راه حل مشکل مذکور آن است که سایت را به صورت واکنشگرا طراحی کنیم. نحوه قرارگیری اجزای یک سایت واکنشگرا در هر ابزاری متفاوت است. ممکن است زمانی که شما سایت مورد نظر را از مانیتور لپتاپ خود می بینید، آن سایت متشکل از سه ستون در کنار هم باشد اما زمانی که همین سایت را در گوشی موبایل ببینید این سه ستون در زیر یک دیگر قرار بگیرند پس در نتیجه سایت باید نسبت به صفحه مانیتور شما واکنشی از خود نشان داده و تغییر کند.

با مراجعه به سایت مذکور از واکنشگرا بودن آن مطلع میشوید.برای مشاهده روی اینجا کلیک کنید.

سایت واکنشگرا

 

وب رند,وبرند,طراحی سایت جاوا,طراحی سایت وبرند,سایت جذاب,سایت دیدنی,واکنشگرا بودن سایت,responsive,قابلیت مشاهده بودن سایت در تلفن همراه,آموزش وبرند,معرفی سایت