چطور می تونم کمکتون کنم؟

ایمیل های یکبار مصرف

10minutemail.com

 

ممکن است روزانه بارها آدرس ایمیل شما پرسیده شود مثلا در بانک،فرم ادارات مختلف،هنگام خرید بعضی اقلام،ثبت نظر در برخی سایتها،وبلاگهاو...حتی برای اکثر دوستان اتفاق افتاده که برای استفاده از امکانات سایت های مختلف ابتدا باید در آن سایت عضو شوید و بعد از آن با کلیک بر روی لینک،عضویت تایید شود.که این کار علاوه بر زمان بر بودن یک عیب دیگر دارد و آن اینکه پس از مدتی شما با حجمی انبوه از ایمیل‌های دست و پاگیر و تبلیغی مواجه می‌شوید. استفاده از ای‌میل‌هایی یکبار مصرف راه‌حلی مناسب برای این مشکل محسوب می‌شود.

این نوع ای‌میل ها این قابلیت را دارند که تا چندین ساعت، روز و یا حتی چند سال می‌توانند اعتبار داشته باشند و ای‌میل‌های دریافتی را به صورت خودکار به ای‌میل اصلی شما ارسال کنند و شما پاسخ آن‌ها را از طریق ای‌میل اصلی خود و بدون افشای آدرس ای‌میل اصلی ارسال کنید.

10MinuteMailهمان طور که از نام آن برمی‌آید پس از ورود به سایت  شما به یک حساب ای‌میل وارد می‌شوید که فقط 10 دقیقه وجود خواهد داشت و در همین زمان می‌توانید در سایت یا سرویسی که می‌خواهید، عضو شوید و اطلاعات ارسالی آن را دریافت کنید. اگر 10 دقیقه برای شما کافی نیست، برروی Give me 10 more minutes! کلیک کنید تا 10 دقیقه دیگر بر عمر ای‌میل شما افزوده شود.نکته دیگر اینکه این سایت به 42 زبان دراختیار شماست که فارسی از جمله ی آنهاست.

mailinator

شما می‌توانید از هر آدرس ایملیی به شکل yourname@mailinator.com استفاده کنید و از آدرس yourname.mailinator.com به آن دسترسی داشته باشید.

در این سایت نیازی به عضویت هم نیست و محدودیتی هم از نظر زمانی برای ای‌میلها وجود ندارد. البته بهتر است که این نکته را هم مد نظر داشته باشید که هر آدرس ایمیلی در این سرویس برای همه قابل استفاده است و همه می‌توانند نامه‌های ارسالی در آن را ببینند و در واقع از نظر امنیتی خیلی توصیه نمی‌شود؛ اما اگر آنچنان کارتان از نظر امنیتی مهم نیست، گزینه بسیار خوبی است. Yourname@safetymail.info آدرس دیگری برای همین سایت است.

Gmail

یکی از محاسن جیمیل این است که اگر یک ایمیل در آن داشته باشید مانند آن است که چندین جیمیل داشته باشید. فرض کنید آدرس ایمیل شما باشد: sepehr20@gmail.com در این صورت اگر کسی به sepehr.20@gmail.com یا s.e.p.e.h.r.20@gmail.com یا sep...ehr200@gmail.com یا نمونه‌های مشابه نامه‌ای ارسال کند، آن نامه به همان sepehr20@gmail.com ارسال می‌شود. درواقع شما با گذاشتن نقطه میان حروف نام ایمیل‌تان ، آدرسهای ایمیل جدیدی به وجود می‌آورید که البته نامه‌های ارسال به آنها همگی به آدرس اصلی ایمیل شما ارسال خواهند شد.نکته دیگر اینکه برای استفاده از جیمیل محدودیتی وجود نخواهد داشت و بدین ترتیب شما قادر به استفاده از امکانات مختلف این سرویس خواهید بود.

برخی از سرویس‌های رایگان ای‌میل یکبار مصرف عبارتند از:

http:www.mailnator.com

http://www.mytrashmail.com

http://www.mailexpire.com

http://www.temporaryinbox.com

http://www.maileater.com

http://www.jetable.org/en/index

http://www.guerrillamail.com

http://10minutemail.com

http://www.dontreg.com

http://www.tempomail.fr

http://www.tempemail.net

http://www.pookmail.com

http://www.Funpatugh.com

http://www.kasmail.com

http://greensloth.com

http://www.mytempemail.com

http://mailcatch.com

برخی دیگر از ایمیل‌های یکبار مصرفی که می توان آنها را مورد استفاده قرار داد عبارتند از:

Dispostable ، Mintemail، Filzmail، Guerrillamail،‌10Minutes، MailEater، Trashmail، MailCatch،‌ MyTrashMail ،Jetable،‌Spambox، Spam.la،‌Tempemail،‌SpamFree24 و WhySpam.Me

که در این میان Jetable، و SpamMotel و MyTempEmail و MailCatch قابلیت forward کردن خودکار ای‌میل‌های دریافتی به ای‌میل اصلی شما و نیز ارسال پاسخ به آنها از طریق ای‌میل اصلی خود شما (بدون لو رفتن آن) را نیز دارند.

برای مشاهده سایت کلیک کنید.

ایمیل یکبار مصرف

وبرند,وب رند,طراحی سایت جاوا,طراحی سایت وبرند,ایمیل یکبار مصرف,معرفی سایت,آموزش وبرند,جیمیل,gmail,سرویس نامحدود,سرویس رایگان ایمیل یکبار مصرف,حفظ اطلاعات ایمیل,سایت جذاب,سایت دیدنی,ایمیل 10دقیقه ای