چطور می تونم کمکتون کنم؟

اورست آنلاین

بلندترین وب کم دنیا کار خود را در هیمالیا آغاز کرد. این دوربین زمانی که آب و هوا مساعد باشد نمای بسیار زیبای از قله اورست را به صورت زنده پخش می کند.

 

این وب کم در ارتفاع 5,675 متری و برروی کوه های Kala Patthar در هیمالیا نصب شده است اگر آب و هوا طوفانی نباشد این دوربین نمای بسیار زیبای از قله 8,848 متری اورست را نمایش می دهد.

دوربین قرار داده شده در این پروژه نوعی از M12 است که توسط یک شرکت آلمانی با نام Mobotix ساخته شده است. این دوربین می بایست یکی از سرسخت ترین دوربین های دنیا نیز باشد چرا که این دوربین باید در دمای -30 درجه سانتی گراد فیلم برداری کند.انرژی مورد نیاز این دوربین از طریق یک پنل خورشیدی تامین می شود.

تصویر زنده تنها در ساعات روشن روز یعنی 6 صبح تا 6 بعد از ظهر به وقت نپال قابل مشاهده است.اختلاف ساعت نپال با تهرا حدودا 3 ساعت(جلو) میباشد.برای مشاهده بر روی اینجا کلیک کنید.

اورست

وب رند,وبرند,طراحی سایت جاوا,طراحی سایت وبرند,سایت جذاب,سایت دیدنی,بلندترین وب کم دنیا,قله ی اورست,اورست آنلاین,هیمالیا,تصویر اورست زنده,سرسخت ترین دوربین جهان,آب و هوای اورست ,کوه کالاپاتار,مقاوم ترین دوربین جهان