چطور می تونم کمکتون کنم؟

آمار جهان

وب سایت Worldometers از زبان‌های مختلف از جمله فارسی پشتیبانی می کند و آمارهای مختلف جهان را در شاخه‌های گوناگون را بصورت زنده به 32 زبان (همچنین فارسی) در اختیار شما قرار می‌دهد. براساس اعلام این وب‌سایت منابع اطلاعات منتشر شده در Worldometers با دقت از میان موسسه‌های معتبر دنیا از جمله سازمان ملل، سازمان سلامت جهانی و سازمان غذا و کشاورزی، انتخاب شده‌اند که به صورت لحظه ای گزارش داده میشود.

Worldometers، برای نمایش زنده اطلاعات از الگورتیم خاصی استفاده می‌کند که به واقعیت بسیار نزدیک است. در این الگورتیم زمان بازدید نیز در نظر گرفته می‌شود. الگورتیم بروز رسانی اطلاعات نیز بصورت مداوم به روز می‌شود.

آمارها در تمام زمینه ها موجود است و به صورت لحظه به لحظه به شما گزارش میدهد.سایت فعلی دقیق ترین منبع برای کسب اطلاعات در زمینه آمار و ارغام است.

این سایت را به  دوستانتان نیز معرفی کنید.

برای مشاهده روی اینجا کلیک کنید.

 

 

 

آمار جهان

وب رند ,وبرند,طراحی سایت جاوا,طراحی سایت وبرند,آموزش وبرند,معرفی سایت,سایت جذاب,سایت دیدنی,آمارجهانی,آمارتولد,آمار مرگ و میر,جمعیت کنونی جهان,متولدین امسال,رشد جمعیت در سال جاری,حکومت و اقتصاد,سلامت,انرژی,آب,غذا,محیط زیست,مرگ ومیر ناشی از بیماری واگیردار,مرگ ومیر ناشی از ایدز,مرگ ومیر ناشی از سرطان,مرگ ومیر ناشی از مالاریا,مرگ ومیر ناشی از مصرف سیگار,سیگار مصرف شده ی امروز,مرگ ومیر ناشی از تصادفات جاده ای,نفت استخراج شده ی امروز,کویر زدایی امسال,مصرف امروز انرژی,مرگ ومیر ناشی ازگرسنگی,روزنامه ها ی منتشرشده ی امروز,تولیدامسال خودرو