چطور می تونم کمکتون کنم؟

چگونه می‌توان با گوشی هوشمند معاینه چشم انجام داد?????

به گزارش خبرآنلاین این شرکت که فریم های خود را پیش از فروش برای کاربران خود به درب خانه ارسال می‌کند، قصد دارد معاینه چشم را از طریق گوشی هوشمند از طریق استارت‌آپ‌های نوظهور راه اندازی کند.(در حال حاضر برخی مدعی ساخت اپلیکیشن مذکور هستند اما مورد تایید رسمی قرار نگرفته‌اند.)

اغلب کاربران برای دانستن میزان بینایی باید معاینه چشم انجام داده و بعد از فهمیدن شماره، عینک خود را سفارش دهند که این کار هزینه اضافی دارد.

اما تصور کنید که معاینه چشم توسط کاربر در خانه و توسط اپلیکیشن مخصوص انجام شده و پس از انتخاب نوع عینک، محصول سفارش داده شود. این موضوع در واقع استراتژی شرکت واربی پارکر است که «دیو گیل بوآ» مبدع و مؤسس آن در گفتگو با وال استریت جزییات آن را توضیح داد.

وی طرح معاینه چشم از طریق گوشی هوشمند با دقت مورد تأیید نهادهای پزشکی را در مرحله اولیه دانست که به زودی متحقق خواهد شد.

کمپانی واربی پارکر که 5 سال عمر آنلاین دارد مشهور با عرضه فریم های زیر صد دلار بوده و ارزش آن بیش از 1 میلیارد دلار برآورد شده است.

طراحی ,طراحی سایت فلت ,طراحی فلت ,بهینه سازی یاست ,سایت ,سایت خوب ,سی ام اس ,گوشی ,موبایل ,تکلونوژی ,موبایل هوشمند ,معاینه چشم