چطور می تونم کمکتون کنم؟

تشخیص چهره

از امکانات این سایت همسانی‌های خودکار هوشمند در 2 بیلیون نمایه و اشتراک گذاری عکس میباشد.در این سایت همچنین میتوانید شجره نامه خود را بسازید و تاریخچه خانوادگی خود را کشف کنید.این سایت یک نرم افزار تبارشناسی رایگان است.

 

تشخیص چهره در سه مرحله انجام میشود:

تشخیص چهره        

1.عکس دیجیتال (یا عکس چاپی اسکن شده) که ارائه می کنید، بارگذاری می شود                       

2.تکنولوژی تشخیص چهره به صورت اتوماتیک روی صورتهای انسانهای درون عکس (*) اعمال می شود                   

3.تکنولوژی تشخیص چهره برای تشخیص صورتهای ردیابی شده در مرحله قبل اعمال می شود( * )اگر صورت هایی در مرحله 2 از قلم افتاده اند، می توانید با استفاده از علامت گذار آنها را به صورت دستی علامت گذاری کنید.

تشخیص چهره توسط الگوریتمهایی صورتهای درون عکس شما را با همه صورتهایی که از قبل در تشخیص چهره MyHeritage.com تشخیص داده شده اند، از طریق عکسها و متا دیتای ارائه شده توسط شما و سایر کاربران تشخیص می دهد. بنابراین هر چه عکس بیشتری به سیستم اضافه شود، قدرت آن بیشتر خواهد شد. اگر افراد درون عکس شما خوب تشخیص داده نشوند، احتمال دارد که MyHeritage.com هیچوقت به آنان برخورد نکرده است. با افزودن این عکسها به Myheritage.com و حاشیه نویسی دستی افرادی که در این عکسها وجود دارند، MyHeritage.com این صورتها را "یاد می گیرد" و خواهد توانست انان را در عکسهای آینده تشخیص دهد، حتی اگر این صورتها در سنین متفاوت طول عمر فرد باشد.

الگوریتمهای استفاده شده توسط تشخیص چهره MyHeritage.com احتمالا خویشاوندان افراد عکس شما را پیدا خواهد کرد چون از لحاظ ژنتیکی این صورتها مشابهت دارند. می توانید از این حالت استفاده کرده تا بین افرادی که هرگز اطلاع نداشته اید با یکدیگر خویشاوند می باشند، ارتباط برقرار نمایید.

یافتن شجره نامه وسوابق تاریخی وتبارشناسی از دیگر برنامه های این سایت میباشد.همچنین نرم افزار این سایت با قابلیت نصب روی گوشی در دسترس میباشد.

برای مشاهده سایت روی اینجا کلیک کنید.

وب رند,وبرند,طراحی سایت جاوا,طراحی سایت وبرند,آموزش های وبرند,تشخیص چهره,همسانی چهره,تبار شناسی,سوابق تاریخی,سایت جذاب,سایت دیدنی,معرفی سایت,تاریخجه خانوادگی,اشتراک گذاری عکس,چهره شناسی,شباهت به چهره های معروف