چطور می تونم کمکتون کنم؟

ردیاب ایمیل

قرار است براي آدمي كه با او رودربايستي داريد مطلبي را ايميل كنيد و جوابش را بگيريد. روزها پشت هم ميگذرد و خبري از جواب آن شخص عزيز نميآيد. قطعاً در اين موقع كلافگي و بيخبري از سرنوشت ايميل بر شما عارض ميشود و در يك حالت خلسه فلسفي فرو ميرويد اما ديگر نگران مشكل خود نباشيد.

 

 

این سرویس به محض اینکه ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرده و بخواند، پیغامی برای آگاهی شما می‌فرستد. این پیغام حاوی اطلاعات دیگری مانند IP گیرنده‌ی ایمیل و تعداد دقیق دفعاتی که او متن ایمیل شما را باز کرده و خوانده است و همچنين ساعت و تاريخ باز شدن ايميل نیز می‌باشد.در اين روشي هيچ رد پايي از شما نخواهد بود.

ابتدا به وبسایت www.spypig.com مراجعه فرمایید و مراحل زیر را با دقت بخوانید .

▪ قدم اول: ای میل خود را در جعبه متنی مربوطه وارد کنید (ای میلی که می خواهید پیغام های مربوط به خوانده شدن ای میل های ارسالی تان را در آن دریافت کنید).

▪ قدم دوم: عنوانی برای پیغام هایی که از این سرویس دریافت خواهید کرد انتخاب کنید و در جعبه متنی مربوطه وارد کنید (مثلاً بنویسید: «رسید دریافت ای میل توسط آقای فلانی»).

▪ قدم سوم: یک تصویر به دلخواه از بین تصاویر انتخاب کنید (پیشنهاد می شود تصویر خالی سفید را انتخاب کنید تا گیرنده ای میل شما، متوجه نشود که شما دارید از این سرویس استفاده می کنید).

▪ قدم چهارم: حداکثر تعداد پیام های دریافتی را مشخص کنید (یعنی حداکثر چند دفعه می خواهید وقتی که ای میل شما را گیرنده آن باز کرد برای شما پیغام فرستاده شود).

▪ قدم پنجم: دکمه Click to Activate My SpyPig را بزنید.

▪ قدم ششم: بعد از کلیک کردن، کمی صبر کنید تا شماره انداز شروع به شمارش معکوس کند. قبل از رسیدن آن به صفر، این تصویر را با drag & drop در صفحه متن ای میل خود (که در پنجره ای دیگر در حال نوشتن آن هستید) بیندازید.

▪ قدم هفتم: ای میل خود را به روش معمول خود ارسال کنید. بعد از طی مراحل فوق کار به اتمام می رسد حالا به محض باز شدن ای میل توسط گیرنده، پیغامی برای شما فرستاده می شود و می گوید که چند بار ای میل مربوطه باز شده است و IP گیرنده چه بوده است. دفعه بعد که بخواهید از این سرویس استفاده بکنید هم باز باید همین قدم ها را تکرار کنید. البته به یاد داشته باشید که حتماً ای میلی که می فرستید باید HTML باشد (و نه متن ساده) و دریافت کننده نیز باید HTML فعال داشته باشد.

نكته دیگراينكه سايت به زبان انگليسي است و براي استفاده از امكانات آن بايد عضو سايت شويد.

برای مشاهده سایت روی اینجا کلیک کنید.

ردیاب ایمیل

وب رند,وبرند,طراحی سایت جاوا,طراحی سایت وبرند,سایت جذاب,سایت دیدنی,آموزش وبرند,تاریخ دریافت ایمیل,مچ گیر ایمیل,مچ گیر,ipگیرنده,سیستم ردیاب ایمیل,ردیاب پیام,اطلاع از ارسال پیام