چطور می تونم کمکتون کنم؟

طراحی سایت فلت

طراحی سایت فلت مد روز است  یا انقلاب؟

 

در اینجا 5 دلیل عنوان میشود که چرا طراحی سایت فلت شیوه ی خوبی است:

1-طراحی وب سایت فلت صادقانه است

 احتمالامفهوم اصلی از طراحی فلت این است که طراحی فلت صادق است. تعجب کردید که این به چه معنی است؟ساده است:طراحی فلت به ماهیت دو بعدی صفحه نمایش اذعان میکند.اقدامی برای افزودن هیچ اثر سه بعدی و یا فریب کاربر برای فکر کردن به تعامل با هر چیزی از صفحه فلت وجود ندارد.

در دنیای واقعی هیچ سایه ای،هیچ شیبی، هیچ الگویی، هیچ اثر 3-D، یا عناصر طراحی وجود ندارد..در عوض، طراحی فلت از رنگ، تایپوگرافی، مقدار زیادی از فضای سفید، و یک سیستم شبکه ای دقیق برای یک رابط روشن و قابل استفاده بهره میگیرد.

طراحی فلت

2-طراحی وب سایت فلت به روز است

برخی ازعادات از مد آمده است. ما می خواهیم به روز باشیم  به همین دلیل ما مد روز را دنبال میکنیم. طراحی فلت مد روز است است.تازه و شفاف و روشن و مدرن است. طراحی فلت با روش های دیگر طراحی سایت همچون تایپوگرافی و فضای سفید همراه است.همچنین رنگ های روشن درحال برگشت به افکار طراحان مدرن است.

مانند روش های دیگر ما نمیدانیم طراحی فلت چقدر طول خواهد کشید. ممکن است یک مرحله باشد همچنین ممکن است باعث یک انقلاب کوچک در طراحی سایت شود. تا زمانی که نمیدانیم چه پیش خواهد آمد سعی نکنید آن را کورکورانه دنبال کنید. قبل از طراحی فلت مطمئن شوید گروه مورد نظرتان آماده است و وب سایتتان برای این رویکرد مناسب است.

طراحی فلت

3- طراحی سایت فلت قابل استفاده است

طراحی فلت نه تنها بسیار جذاب است بلکه بسیار قابل استفاده است ، البته اگر درست انجام شود . بدیهی است طراحی فلت هم ساده است هم عناصر طراحی را به حداقل کاهش می دهد. ایده ی ما این است که تمام عناصرغلط طراحی را حذف کنید و روی محتوا و اهداف کاربران تمرکز کنید.از نشانه های بصری، مانند رنگ و تایپوگرافی برای هدایت کاربران خود و کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.در طراحی فلت مانند دیگر طراحی های کوچک از حواس پرتی جلوگیری نمیشود .در اینجا مشکل پیش می آید .تا جایی که ممکن است نوار پایین طراحی خود را ساده و شفاف درست کنید. اما مطمئن شوید که نشانه های ضروری را حذف نکردید تا کاربران شما با موفقیت از سایت شما دیدن کنند.

طراحی فلت

4- طراحی سایت فلت سریع است

طراحی سایت فلت بهره وری تابش.بدین معنی که خط شما از نظر بینایی به طور مستقیم به بخش ضروری از سایت کشیده شده میشود . نه تنها می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند بلکه شما میتوانید با اعتماد به نفس در زمانی کوتاه آن را انجام دهید . در حالی که  سایت های مختلف فقط قابل استفاده است . به یاد داشته باشید طراحی فلت هرگز درمورد تکبر و لاف زدن شرمنده نخواهد بود. در این مورد، رجزخوانی چیز بدی نیست. اگر شما بتوانید بازدید کنندگان خود را متقاعد کنید که آنها چیزی را که می بینند پیدا خواهند کرد - حتی قبل از شروع به نگاه کردن – شما از این نظر از یک مانع بزرگ پرش کردید و بهتر شده اید .

طراحی فلت

5- طراحی سایت فلت مقیاس پذیر است

طراحی فلت مقیاس پذیر است  بدین معنی که با طراحی جدیدی به نام طراحی ریسپانسیو مطرح شد.اینترنت تلفن همراه بیشتر استفاده میشود و مهمتر است و شما باید در نظر داشته باشید که طراحی سایتتان به گونه ای باشد که در صفحه نمایش های مختلف دیده شود.

در حالی که تصاویر واقعی و دیگر عناصر طراحی می تواند نسبت به مقیاس مشکل باشد، عناصر طراحی فلت مانند رنگ و تایپوگرافی به راحتی می توانند با صفحه نمایش کوچکتر وفق یابند.

به عنوان مثال، به جای اینکه به یک دکمه با دقت مدل دهید، در طراحی سایت فلت یک لینک رنگی خواهد داشت. الگوی تصویر پس زمینه به یک پس زمینه رنگی ساده تبدیل میشود.همچنین، محل محتوای مختلف به راحتی در سراسر دستگاه های مختلف با استفاده از رنگ های مختلف شناخته میشود.

طراحی فلت

به روز یا انقلاب؟

حال شما راجع به طراحی سایت فلت چه فکری میکنید؟ آیا طراحی سایت فلت امری جدی است و باید از مزایای روش طراحی سایت ساده ی آن استفاده کرد یا اینکه شما معترضید و فکر مکنید که این امر فقط امری به روز است و نباید در مورد آن هیجان زده شد ؟؟؟؟؟

 

 

 

طراحی سایت,وب رند,طراحی سایت وبرند,طراحی سایت فلت,flat,ماهیت دوبعدی فلت,رنگ,تایپوگرافی,وب سایت,طرحی ساده,طراحی فلت,الگوی پس زمینه,مزایای طراحی فلت,سادگی طراحی فلت