چطور می تونم کمکتون کنم؟

طراحی سایت javaEE

جاوا یک زبان برنامه نویسی شی گراست که در سال ۱۹۹۵ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد شد. معمولا زبان های برنامه نویسی جدید زبان های قبلی خود را تکامل می بخشند. زبان جاوا تقریبا مشابه به زبان C++ می باشد با این تفاوت که دستورات سطح پایین کمتری دارد اما مدل شیء گرایی آن بسیار بهینه تر و زیباتر است.

 

طراحی سایت جاوا

یکی از ویژگی های زبان جاوا این است که به سیستم عامل خاصی وابسته نیست و می توان آن را بر روی هر کامپیوتری استفاده کرد، علاوه بر این زبان جاوا دارای قابلیت مدیریت حافظه به صورت خودکار است.

در زیر رتبه بندی زبان های برنامه نویسی در سال ۲۰۱۴ را مشاهده می کنیم:

 

  • Java/Servlet/JSP
  • Perl
  • PHP
  • C
  • C++
  • ColdFusion
  • ASP
  • C#
  • WebDNA
طراحی سایت

برای مشاهده منبع رتبه بندی روی اینجا کلیک کنید.

آیا جاوا همان جاوا اسکریپت است؟

طراحی سایت j2ee

خیر، این اشتباه به علت شباهت اسمی جاوا و جاوااسکریپت متاسفانه بین برخی از مردم رخ داده است و این دو موجودیت های کاملا جدا از هم می باشند. جاوا اسکریپت محصول شرکت نت اسکیپ است و بیشتر هنگام طراحی سایت مورد استفاده قرار میگیرد در صورتی که جاوا برای تولید هسته application سایت استفاده می شود. همچنین جاوا برای اجرا باید به زبان ماشین مجازی ترجمه شود و در سرور مستقر است، اما جاوااسکریپت زبانی است که معمولاً در صفحات وب نوشته میشود و توسط مرورگر تفسیر میگردد.

ما طراحی سایت به زبان  جاوا را مناسب برای افراد و سازمان هایی می دانیم که قرار است به صورت کاملا حرفه ای، ایمن و قابل اعتماد از دنیای اینترنت بهره بگیرند و ترافیک زیادی را بر روی سایت خود سر ریز کنند. پس شما هم اگر به یک web application یا به فارسی “برنامه کاربردی” تحت وب نیاز دارید، کافیست با مشاوره گرفتن از متخصصین وب رند پروژه خود را تحلیل و بررسی کنید.

Sam’s Club, Amazon و Apple App Store از جمله سایت های بزرگ دنیا هستند که از جاوا بهره می گیرند .

نمونه سایت جاوا

 

در وب رند از فریم ورک های بزرگ و مطرح این امر jsf2 و spring mvc استفاده می شود، این دو از بزرگترین فریم ورک های زبان جاوا هستند که بسیار قدرتمند، دارای امنیت، و ساختار مهندسی شده MVC می باشند.

طراحی سایت

تمامی وبسایت هایی که با زبان جاوا توسط تیم مهندسی وب رند ایجاد شده اند روی سرور های قدرتمند و اختصاصی apache-tomcat قرار می گیرند.

برای انجام و به ثمر رساندن کارهای بزرگ، وب رند را فرا بخوانید.

طراحی سایت جاوا,طراحی سایت java,طراحی سایت به زبان جاوا,seo,بهینه سازی سایت,افزایش رتبه,رنکینگ گوگل,مشاور سایت seo,افزایش امتیاز گوگل,طراحی سایت ارزان,آموزش seo,افزایش رتبه سایت,طراحی سایت ورزشی,طراحی سایت پزشکی,زبان جاوا,طراحی سایت j2ee,افزایش ترافیک,طراحی سایت دانلود,وب سایت,java,طراحی سایت php,طراحی سایت خبری,طراحی سایت رسانه ای,طراحی سایت صنعتی,طراحی سایت نمایشگاهی