چطور می تونم کمکتون کنم؟

وقتی اتوبوس تیم‌ملی به دستورکروش،حقیقی را جاگذاشت

تمرینات تیم ملی در آستانه بازی با بحرین خیلی شاداب و جدی برگزار می شود.

به گزارش خبرورزشی؛این گزارشی کوتاه است از تمرین روز سه شنبه تیم ملی.تمرینی که در آن اتفاق های جالبی افتاد.شواهد نشان می دهد که در شرایط فعلی،حال تیم ملی خوب است و بچه ها قبل از بازی با بحرین به یک همدلی کلی رسیده اند.

آب شدن تماشاگران

با اینکه آخرین تمرین تیم‌ملی در شهر سیدنی قبل از پرواز به سمت ملبورن، عصر دیروز به وقت محلی برگزار شد ولی با این حال تماشاگران بسیار کمی از نزدیک این تمرین را تماشا کردند. وقتی پرس و جو کردیم متوجه شدیم، با توجه به پایان تعطیلات سال نوی میلادی تماشاگران کمتری در تمرین تیم‌ملی حضور داشتند.

تمرین در گرمای شدید


آخرین تمرین تیم‌ملی در سیدنی در هوای گرم این شهر برگزار شد. این گرما به حدی بود که بازیکنان هر چند دقیقه مجبور بودند آب بخورند.

تمرین شاداب ملی‌پوشان


آخرین تمرین قبل از پرواز به سمت ملبورن بسیار شاداب برگزار شد و بازار شوخی و خنده در این تمرین داغ بود. خدا را شکر جو بسیار خوبی در اردوی تیم‌ملی دیده می‌شود و همه بچه‌ها با انگیزه دستورات کروش را پیگیری می‌کنند.

کروش: برای تفریح به استرالیا نیامده‌ایم


کارلوس کروش در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی kata استرالیا که یکی از معروف‌ترین مجری‌های این کشور برای مصاحبه با او راهی کمپ شده بود، درباره آخرین وضعیت تیم‌ملی ایران گفت: شرایط نسبتاً خوبی را در سیدنی سپری می‌کنیم. البته کمی در بدو ورود با گرمای این شهر غافلگیر شدیم اما خیلی زود توانستیم بازیکنان را با فضای موجود هماهنگ کنیم. او درباره بازی اول تیم‌ملی با بحرین هم افزود: هنوز زود است تا درباره این بازی صحبت کنم. تیم آنالیز کادرفنی در این باره نکات فنی خوبی برای من استخراج کرده‌اند که از فردا در ملبورن آنها را در دستور کار تاکتیکی تیم قرار می‌دهیم. فقط این را می‌توانم بگویم که تمام بازیکنان حاضر در اردوی تیم‌ملی مانند سربازان آماده رزم در خدمت کادرفنی هستند و بدون خستگی و توجه به گرمای سیدنی برای جام ملت‌ها آماده می‌شوند. کروش در پایان درباره هدف ایران از شرکت در این مسابقات تأکید کرد: ما به استرالیا نیامده‌ایم تا تفریح کنیم، ضمن اینکه می‌دانیم هر 15 تیم دیگر هم برای تفریح اینجا نیستند. همه سعی ما کسب موفقیت در این رقابت‌هاست اما باید این نکته را در نظر گرفت که تیم‌ملی ایران با تدارک نسبتاً ضعیفی گام به این مسابقات گذاشته است. من از شما رسانه‌های استرالیایی می‌خواهم که این نکات را در پیش‌بینی‌هایتان برای تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها لحاظ کنید.

خوش و بش تیم راگبی دریای عقاب‌ها با تیم‌ملی


اعضای تیم راگبی عقاب‌های دریا (Sea Eagles) که معروف‌ترین تیم استرالیا به شمار می‌رود، در لحظات پایانی تمرین تیم‌ملی از فرصت استفاده کردند و از زمین دیگر کمپ که در حال تمرین کردن بودند به محل تمرین تیم‌ملی آمدند و با ملی‌پوشان کشورمان خوش و بش کردند. نکته جالب این بود که ابتدا ملی‌پوشان کشورمان اعضای این تیم راگبی را تحویل نگرفتند ولی وقتی به گوش‌شان رساندند که این تیم نه تنها در استرالیا معروف است، بلکه در دنیا جزو معروف‌ترین تیم‌های راگبی باشگاهی است، نکونام موضوع را به بچه‌ها گفت و تازه ملی‌پوشان کشورمان اعضای این تیم راگبی را حسابی تحویل گرفتند. در آخر هم تمام اعضای تیم‌ملی به دستور کروش با اعضای تیم راگبی عکس یادگاری گرفتند.

صادقی: این‌ها که سوسک هستند!


امیرحسین صادقی برای اینکه مقابل هیکل بازیکنان راگبی کم نیاورد، با صدای بلند و البته خنده‌کنان می‌گفت: این‌ها قهرمان هستند؟! این‌ها که سوسک هستند و اگر راست می‌گویند بیایند فوتبال بازی کنیم تا با یک تکل نشانشان بدهم هیچی نیستند. اصلاً بگویید کاپیتان‌شان بیاید جوری بزنمش تا دیگر بلند نشود!

شوخی ملی‌پوشان با توپ راگبی


حضور اعضای تیم راگبی عقاب‌های دریا باعث شد در لحظاتی بازیکنان تیم‌ملی به جای توپ فوتبال، با توپ راگبی تمرین کنند. در یکی از این صحنه‌ها سردار آزمون با دست توپ راگبی را برای گوچی انداخت که قوچان‌نژاد هم مثل یک بازیکن حرفه‌ای راگبی توپ را به سمت خود سردار برگرداند و این بازیکن جوان که منتظر چنین عکس‌العملی نبود، نتوانست توپ را بگیرد و محکم به شکمش برخورد کرد.

شهردار نیامد


قرار بود شهردار سیدنی هم که یکی از مسئولان بلندپایه این تیم راگبی است، همراه با آنها به تمرین تیم‌ملی بیاید ولی این اتفاق نیفتاد و گفتند کار فوری برای شهردار پیش آمده است!

نماز اول وقت سردار


سردار آزمون در بخشی از تمرین غیب شد و اثری از او نبود. وقتی دنبال او گشتیم، دیدیم در گوشه‌ای مشغول خواندن نماز اول وقت است.

مصدوم نداریم


پرهام خانلری، پزشک تیم‌ملی تأکید کرد هیچ‌کدام از بازیکنان مصدوم نیستند و همه ملی‌پوشان می‌توانند در بازی با بحرین، تیم‌ملی را همراهی کنند.

اشکان‌؛ جدی و عبوس


با دیدن تمرین تیم‌ملی به خوبی می‌توان فهمید اشکان دژاگه با بقیه بازیکنان فرق دارد. در حالی که همه بازیکنان در جریان تمرین با هم شوخی می‌کنند و می‌خندند، اشکان با چهره‌ای عبوس و درهم تمرین می‌کرد و کاملاً می‌شد جدی بودن او حتی در تمرین را متوجه شد.

اتوبوس به دستور کروش، حقیقی را جا گذاشت!


وقتی عکس یادگاری با تیم راگبی انداخته شد، تیم‌ملی سوار اتوبوس شد تا به سمت محل اقامتش حرکت کند اما علیرضا حقیقی قصد داشت با چند نفر از بازیکنان معروف این تیم راگبی عکس سلفی و اختصاصی بگیرد. برای همین از تدارکات تیم خواست تا برایش کلاه نقاب‌دار بیاورد. همه سوار اتوبوس بودند و کروش دلیل عدم حرکت اتوبوس را جویا شد که متوجه شد حقیقی هنوز در زمین تمرین است. دن‌گاسپار هم با داد و فریاد از اتوبوس پیاده شد تا حقیقی را هرچه سریعتر سوار کند. طولانی شدن غیبت خود دن‌گاسپار باعث شد تا کروش، مارکار را هم دنبال آنها بفرستد. 2 دقیقه نگذشته بود که کروش قاطی کرد و دستور داد اتوبوس بدون دو دستیار و دروازه‌بان اولش زمین تمرین را ترک کند! حقیقی، گاسپار و آقاجانیان هم بعد از 5 دقیقه معطلی توسط یک ایرانی و با ماشین شخصی او به سمت محل اقامت تیم‌ملی رفتند.

کروش به مارکار و آندو مجوز نداد


شب گذشته جشنی برای مسیحی‌های ایرانی مقیم سیدنی برگزار شد که آندرانیک تیموریان و مارکار آقاجانیان هم به آن دعوت شده بودند. با این حال کروش اجازه نداد آنها حتی برای 2 ساعت اردوی تیم‌ملی را ترک کنند و نشان داد در نظم و دیسیپلین کوتاه نمی‌‌آید و با اینکه تیم‌ملی شب گذشته برنامه‌ای نداشت، اجازه نداد آنها اردو را ترک کنند.

کیروش,تیم ملی,اتفاقات تیم ملی,علیرضا حقیقی,جا ماندن علیرضا حقیقی از اتوبوس