چطور می تونم کمکتون کنم؟

تگ عنوان

Tag   چیست؟

Tag  به معنی برچسب است  که برای شناسایی حدودی  یک موجودیت استفاده میشود .برای مثال اگر روی بسته کالایی  tag   یا برچسب شکستنی است  خورده باشد با اینکه شما دقیقا نمیدانید چه چیزی در این بسته است اما متوجه میشوید که این بسته حاوی کالایی است که شکستنی است . در خصوص وب سایت ها نیز به همین شکل است ، شما در اکثر موارد از تگ های html   یا هر زبان مشابهی برای ایجاد وب سایت ها استفاده میکنید .

منظور از title tag  یا تگ عنوان در seo  چیست؟

تگ عنوان یا title tag   از جمله مهمترین گزینه برای بهینه سازی وب سایت شماست. بیشتر موتورهای جست وجوگر تگ عنوان  را مهمترین فاکتور رتبه بندی و نمایش نتایج در لیست جست وجو میدانند و از تگ عنوان برای رتبه بندی استفاده میکنند زیرا تگ عنوان همان چیزی است که کاربران انتخاب میکنند و در موتورهای جست وجو آن را جست وجو میکنند.علاوه بر این هر چیزی که در title tag  قرار بگیرد همان چیزی است که که کاربر در خصوص لینک مربوطه مشاهده میکند ، شما اگر وب سایت مورد  علاقه خود را جزو لیست favorite ها  یا bookmark  ها قرار دهید چیزی که مشاهده میکنید در واقع متن موجود در تگ title  است  که به رنگ آبی نمایش داده میشود . البته باید به این نکته نیز توجه داشت که موتورهای جست وجو بسیاری از کلید واژه ها یا keyword های خود را از درون همین تگ عنوان  انتخاب میکنند.

تگ عنوان

طراحی سایت ,طراحی سایت جاوا,تگ,تگ عنوان,title tag,برچسب,html,seo,سئو,وب سایت,بهینه سازی,موتور جست وجوگر,رتبه بندی,bookmark,favorite,کلمات کلیدی,keyword