چطور می تونم کمکتون کنم؟

google web master tools

 وب مستر یک سرویس رایگان ارائه شده توسط گوگل است که سایت شما را نظارت میکند و حضور سایت شما  را در نتایج جستجوی گوگل حفظ میکند. اجباری برای عضویت در گوگل وب مسترنیست تا سایت شما در نتیجه ی جست وجوی گوگل قرار گیرد اما این کار به شما کمک میکند تا بفهمید دیدگاه گوگل نسبت به سایت شما چگونه است و عملکرد بهینه سازی سایت شما در نتیجه جست وجوی گوگل تا چه حدی موفقیت آمیز بوده است.

 

وب مستر

نظارت بر عملکرد سایت خود در نتایج جستجو گوگل:
اطمینان حاصل کنید که گوگل می تواند به مطالب شما دسترسی داشته باشد.
ثبت کردن محتوای جدید برای انتشار و حذف محتوایی که شما نمی خواهید در نتایج جستجو نمایش داده شود.
ایجاد و نظارت بر محتوای جذاب و پر بیننده که در نتایج جست وجو ارائه می شود.
حفظ سایت خود با کمترین اختلال درنتایج  جستجو
نظارت و حل و فصل نرم افزارهای مخرب  تا سایت شما تمیز باقی بماند.
گوگل سایت شما را در جهان چگونه میبیند؟
چه چیزی باعث می شود سایت شما در نتایج جست و جو ظاهر شود؟
آیا  برخی از نمایش های سایت شما  منجر به افزایش ترافیک سایتتان نسبت به دیگر سایتها میشود؟
آیا قیمت محصولتان، اطلاعات تماس با شرکت، و یا حوادث برجسته در نتایج جستجو موثر است؟
کدام سایت ها آدرس وب سایت شما را لینک میکنند؟
آیا عملکرد سایت شما برای بینندگانی که از طریق موبایل سایت شما را بازدید میکنند موفق است؟
چه کسانی باید از وب مستر استفاده کنند؟
هر شخصی که وب سایت دارد از عمومی تا متخصص، از مبتدی تا پیشرفته می توانند از وب مستر استفاده کند.
 صاحبان کسب و کار که نمایندگان آن هستند:حتی اگر شما فکر نمیکردید که چگونه از وب مستر استفاده کنید اما اکنون شما باید به آن آگاه باشید و اصول اولیه آن را بدانید.شما ممکن است یک مدیر سایت یا یک متخصص بازاریابی استخدام کنید تا به شما در راه اندازی وب سایتتان با ابزار وب مستر کمک کند.در این صورت شما میتوانید با کار کردن با آن شخص از دسترسی و کنترل تمام گزارشات سایتتان اطمینان حاصل کنید.به علاوه این یک ایده ی خوب است تا شما از عملکرد ساییتان در نتایج جست وجو مطلع شوید بنابراین شما میتوانید تصمیم گیری های مهمی برای کسب و کارتان در مورد وب سایتتان بگیرید.
  متخصص سئو و یا بازاریاب: به عنوان کسی که در بازاریابی آنلاین متمرکز شده است، ابزار وب مستر به شما کمک خواهد کرد که بر ترافیک و بهینه سازی رتبه سایتتان نظارت داشته باشید و تصمیمات آگاهانه برای سایت خود در نتایج جست وجو بگیرید.شما میتوانید از اطلاعات وب مستر برای تاثیر تصمیمات فنی بر سایتتان استفاده کنید و تحلیل های بازاریابی پیچیده ای را در ارتباط با دیگر ابزار گوگل مانند: Analytics, Google Trendsو  AdWords انجام دهید.

وب مستر
 

مدیر سایت: به عنوان یک مدیر سایت شما باید از عملکرد سالم سایتتان مراقبت کنید.وب مستر به شما اجازه میدهد تا به راحتی نظارت کنید و در برخی موارد خطاهای سرور، مسائل لود شدن سایت و مسائل امنیتی سایت مانند هک و نرم افزارهای مخرب را حل کنید.شما میتوانید از آن برای کسب اطمینان از تنظیماتی که همواره در نتایج جستجو باتوجه به عملکرد سایتتان رخ میدهد استفاده کنید.
توسعه دهنده وب : اگر شما در حال ایجاد نشانه گذاری واقعی و یا کد برای سایت خود هستید  ابزار وب مستر به شما برای نظارت و حل مسائل مشترک با نشانه گذاری مانند خطا در داده های ساخت یافته کمک میکند.

وب مستر

xطراحی سایت,طراحی سایت جاوا,وب رند,وبرند,گوگل وب مستر ,وب مستر,google web master tools,web master,رنکینگ سایت,بهینه سازی سایت,نتایج جست وجو,سئو,بازاریابی,مدیر سایت,وب,توسعه دهنده وب