چطور می تونم کمکتون کنم؟

خداحافظی پرابهام علی کریمی از تیم ملی

علی کریمی در آستانه سفر تیم ملی به استرالیا با بیان جمله‌ای پرابهام از تیم ملی خداحافظی کرد

علی کریمی، مربی تیم ملی تنها چند ساعت قبل از پرواز کاروان تیم ملی فوتبال به استرالیا برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا، از سمت خود استعفا کرد. در این خصوص تسنیم با درج تصویری از صفحه اینستاگرام کریمی که در آن نوشته شده بود " اگر نمی‌توانی خدمت کنی، برو، تا خیانت نکنی" این خبر را منتشر کرد.

این جمله کریمی نشان می‌دهد او تصمیم به کناره‌گیری از تیم ملی گرفته و عدم حضورش در تمرین دیروز

(دوشنبه 8 دی) این تیم نیز به همین دلیل بوده است.

علی کریمی دستیار کارلوس کروش به طور تلویحی از حضور در تیم ملی فوتبال کناره گیری کرد.

 علی کریمی که مدت کوتاهی است دستیار کارلوس کروش در تیم ملی شده، امروز در تمرینات این تیم حضور نداشت و شایعه کناره گیری اش از تیم ملی به سرعت پخش شد. تیم ملی هم بدون او به فرودگاه رفته تا به سمت دبی و سپس استرالیا پرواز کند. امروز این شایعه در اطراف تیم ملی پخش شده بود که کریمی به ثبت نشدن قراردادش توسط فدراسیون فوتبال و همچنین بعضی مسائل تیم ملی معترض است و دیگر نمی خواهد کنار این تیم باشد.

در لحظاتی که همه در حال گمانه زنی وضعیت علی کریمی هستند، او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام متنی منتشر کرده که نشان می دهد از تیم ملی کناره گیری کرده است. او در اینستاگرام نوشت: «اگر نمی توانی خدمت کنی، برو تا خیانت نکنی.»

فوتبال,اخبار ورزشی جدید,اخبار داغ,ورزش,علی کریمی,خداحافظی علی کریمی,تیم ملی فوتبال,کارلوس کی روش,وب رند,وبرند,طراحی سایت,طراحی سایت جاوا,webrend