چطور می تونم کمکتون کنم؟

خوابی که گوگل برای بچه ها دیده است: نسخه زیر 12 ساله موتور جستجوی جهانی رسید

گوگل سرانجام بعد از هشت سال کار روی پروژه جستجوگرهای کودکان، این پروژه را تکمیل کرده و بزودی نسخه زیر ۱۲ سال را نیز معرفی می‌کند.

گوگل بعد ازهشت سال فعالیت روی پروژه کودکان، ظاهرا توانسته به دستاوردی در این زمینه برسد و براساس گزارش نشریات آمریکایی باید به زودی منتظر عرضه گوگل کودکان باشیم.

البته احتمال شکست این پروژه با عدم انطباق اهداف وجود دارد و برای تحلیل‌های دقیق‌تر باید منتظر معرفی آن نشست.

با توجه به اینکه هنوز مشخص نیست چرا گوگل روی همچین پروژه‌ای سرمایه‌گذاری کرده است اما احتمالا "گوگل کودکان" نسخه‌های جدیدی از کروم و یوتیوب را معرفی می‌کند. با این حال باز هم مشخص نیست دقیقا چه تولیداتی در این زمینه ارائه خواهد شد و چه زمانی می‌توان از آن استفاده کرد.

گوگل این پروژه را برای کودکان زیر 12 سال در نظر گرفته تا حریم آنها در فضای مجازی حفظ شود و علاوه بر آن ابزاری در اختیار والدین قرار می‌دهد تا به کنترل رفتار کودکان بپردازند.

ظاهرا براساس گفته‌های مدیر این پروژه، گوگل منتظر جنجال (واکنش‌های انتقادی) بر سر چنین پروژه‌ای نیز هست اما تأکیدش همچنان بر حمایت از حقوق بچه‌ها خواهد بود.

فناوری جدید گوگل,گوگل,شرکت گوگل,پروژه ی جدید گوگل,گوگل برای کودکان زیر12سال,حمایت گوگل از کودکان,وب رند,وبرند,طراحی سایت,طراحی سایت جاوا,اخبار ,تزه ها,اخبار داغ,اخبار داغ روز,webrend,google