چطور می تونم کمکتون کنم؟

آمادگی گوگل برای طراحی نرم‌افزار خودروهای بدون نیاز به رانند ه

اعلام آمادگی گوگل برای طراحی نرم‌افزار خودروهای بدون نیاز به رانند ه
گوگل اگر چه اعلام کرده که قصد ندارد به یک شرکت سازنده خودرو مبدل شود، اما برای عرضه خودروهای بدون نیاز به راننده به بازار تا سال 2020 اعلام آمادگی کرده است.

 

 شرکت گوگل می گوید برای همکاری با دیگر نهادهای خودروساز برای تولید و عرضه چنین خودروهایی آمادگی دارد و امیدوار است این همکاری ها تا 5 سال دیگر به ثمر بنشیند.

از سوی دیگر گوگل در تلاش برای تست خودروی بدون سرنشین اختصاصی خود در سال آینده میلادی است، اما احتمال دارد که طراحی سخت افزاری خودروهای خود را به شرکت های ثالث بسپارد. ظاهرا گوگل که در این زمینه تخصص چندانی ندارد قصد ندارد انرژی فراوانی را به این کار اختصاص دهد و بیشتر بر روی امور نرم افزاری خودروهای هوشمند بدون نیاز به راننده متمرکز خواهد شد.

خودروهای بدون نیاز به راننده گوگل فعلا به صورت برقی طراحی شده و سرعت آنها حداکثر به 40 کیلومتر در ساعت می رسد،بنابراین خودروهای یاد شده تنها برای استفاده های محدود در داخل شهرها مناسب هستند. این شرکت قول داده تا زمان آماد

طراحی سایت ,طراحی سایت جاوا,وب رند,وبرند,گوگل,نرم افزار ,نرم افزار خودرو,نرم افزار خودروی بدون راننده,تکنولوژی برتر,ودروی بدون سرنشین