چطور می تونم کمکتون کنم؟

جشنواره جهانی آسیا-پاسیفیک

جوایز هشتمین جشنواره جهانی آسیا-پاسیفیک، در مراسمی که در تالار شهرداری شهر بریزبن در استرالیا برگزار شد، به برندگان آن تعلق گرفت. ریاست هیئت داوران شش نفری این جشنواره را اصغر فرهادی، کارگردان معروف ایرانی و برنده جایزه اسکار برعهده داشت. در میان برندگان نام چند تن از هنرمندان سینمای ایران نیز به چشم می خورد. رخشان بنی اعتماد، مریلا زارعی، نیما جاویدی، و رضا درمیشیان.جایزه بهترین هنرپیشه زن به لو ژونگ از چین برای بازی در فیلمنسیان سرخ تعلق گرفت و مریلا زارعی برای بازی در فیلم شیار ۱۴۳ از ایران مدال تقدیر ویژه را دریافت کرد.نیما جاویدی از ایران جایزه بهترین سناریو رابرای فیلم ملبورنبا شرکت پیمان معادی و نگار جواهریان دریافت کرد.جایزه بزرگ هیئت داوران بین المللی به رخشان بنی اعتماد، فیلم ساز اسطور ای ایران برای کارگردانی فیلم قصه ها و نیز به تهیه کنندگان فیلم چینی ماساژ کور، تعلق گرفت.

رضا درمیشیان، کارگردان، نویسنده، و تهیه کننده ایرانی برای فیلم عصبانی نیستم جایزه ۱۰ هزار دلاری توسعه شبکه گسترش سینمای آسیا از هنرکده فیلم آسیا –پاسیفیک را به دست آورد.

وب رند,طراحی سایت,طراحی سایت جاوا,اخبار وب رند,تازه های وب رند,جشنواره ی جهانی آسیا,جشنواره ی پاسیفیک,مریلا زارعی,شیار ۱۴۳,پیمان معادی,اصغر فرهادی,webrend